Męskie kurtki zimowe – 5 najmodniejszych kolorów sezonu 2021/2022

kurtka
0 0
Read Time:2 Minute, 11 Second

Trendy w modzie męskiej zmieniają się z podobną intensywnością, jak jest to w przypadku sezonowych stylizacji kobiecych. Zależność ta dotyczy także kurtek męskich, których styl ulega systematycznym zmianom każdego roku. Sprawdzamy, jakie odzienie męskie na zimę będzie najbardziej rozchwytywane w sezonie 2021/2022. Zwracamy uwagę na style i kolory, które będą motywem przewodnim najnowocześniejszych kolekcji znanych marek odzieżowych.

Użyteczność idzie w parze z wyglądem

Męskie kolekcje kurtek zimowych nie będą w sezonie 2021/2022 niczym zaskakującym czy rewolucyjnym. Główny akcent będzie położony nie na sam design poszczególnych elementów kurtki, lecz na praktyczność jej noszenia. Nieustającą popularnością będą cieszyć się kurtki zimowe męskie trekkingowe, które znakomicie zabezpieczają przed wiatrem, deszczem i niekorzystną pogodą.

Na pierwszy plan wychodzą kolory czerwony i czarny, czyli odcienie najbardziej użyteczne i estetyczne w odbiorze. Dla panów ceniących sobie większe bezpieczeństwo, np. w kontekście uprawiania sportu czy zimowych pieszych wycieczek, wciąż niegasnącym wzięciem będą cechowały się kurtki zimowe męskie z elementami odblaskowymi, czy zwyczajne trekkingówki w kolorach jaskrawych. To jednak propozycje dla mężczyzn, dla których użyteczność i praktyczność użytkowania ubrania jest na pierwszym miejscu. Inne rozwiązania znajdziesz w tym artykule: http://wm.pl/668936,Chcesz-kupic-meska-kurtke-zimowa-O-tych-rzeczach-pamietaj-przed-zakupem.html.

Stylowa kurtka męska na zimę, czyli jaka?

Dla panów celujących w bardziej stylowe i jednocześnie mniej sportowe odzienie polecane będą m.in. materiałowe lub jeansowe kurtki z kapturem. Kurtka zimowa męska z kożuszkiem znakomicie chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i zabezpiecza ciało, skutecznie izolując je od otoczenia.

Jednocześnie jest na tyle stylowa, że może zostać założona niemalże na każdą okazję, także świąteczną. Pierwszym wyborem będą kurtki granatowe i czarne, uzupełnione białym lub brązowawym kożuszkiem. Moda uliczna nie będzie pozbawiona także żywszych i wpadających w oko akcentów. Na pierwszy plan, podobnie jak w kurtkach trekkingowych, wyjdą odcienie czerwieni i czerni. Równie chętnie wybierane będą kurtki beżowe, uzupełnione o stylowe i dosyć masywne guziki.

Nowa kurtka męska na zimę

Faceci, którzy lubią wychodzić przed szereg i którym nie można im odmówić dużej pewności siebie, mogą zainwestować w kurtki o nieco innej, bardziej ryzykownej charakterystyce. Domy mody będą stawiać bowiem na kolory metaliczne, które zdominują część drogich, modnych kolekcji dla panów.

Cóż, taki odcień nie każdemu musi przypaść do gustu — kurtki wydają się bowiem dosyć ciężkie i masywne w odbiorze wizualnym, ale to tylko pozory. Kurtka męska na zimę w kolorze fioletowym, zielonym czy granatowym będzie jak najlepszym wyborem. Nie będą to odcienie jasne, czy też o standardowych parametrach. Dodana do nich zostaną refleksy metaliczne, które będą powracającym akcentem w sezonie 2021/2022.

Reasumując, najmodniejszymi kolorami w sezonie 2021/2022 będą:

  1. Czerwony
  2. Klasyczny czarny
  3. Metaliczny fioletowy lub zielony
  4. Delikatny beżowy
  5. Uniwersalny granatowy
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
kurtka Previous post Jakie przejściowe kurtki męskie będą najbardziej uniwersalne? Podpowiadamy!
lozko Next post Recepta na dobry sen

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz