Mezoterapia – jak działa i jakie daje efekty?

mezoterapia
0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second

Coraz więcej osób decyduje się na zabieg, jakim jest mezoterapia. Ma on za zadanie dostarczyć skórze odpowiednich właściwości leczniczych, które będą działały regenerująco i odżywiająco. Z zabiegu można zacząć korzystać już po 25 roku życia, a jak twierdzą specjaliści, jest to najlepszy czas, aby zacząć wprowadzać działania profilaktyczne, które zachowają młodość skóry twarzy na długo. 

Rodzaje i działanie mezoterapii

Zabieg, jakim jest, mezoterapia można podzielić na dwa rodzaje igłową i bezigłową. Mezoterapia igłowa zwana również mikroigłową polega na wykonywaniu bardzo małych nakłuć na skórze i wstrzykiwaniu do niej substancji aktywnych, które mają za zadanie ją odżywić i sprawić, aby skóra stała się jędrna i elastyczna. Zabieg igłowy jest polecany szczególnie dla osób, które mają problem z wiotką, naczynkową skórą. Mezoterapia w Kornowacu przeprowadza właśnie takie zabiegi i posiada odpowiednich specjalistów, którzy zadbają o każdą skórę. Celem mezoterapii bezigłowej jest to samo co igłowej, czyli odżywienie skóry tak, aby wyglądała, jak najlepiej. Jednak warto wiedzieć, że nie należy spodziewać się takich samych efektów jak w mezoterapii igłowej, która wprowadza substancje aktywne o wiele głębiej.

Kwas hialuronowy w mezoterapii

Zabiegi związane z mezoterapią igłową wykorzystują kwas hialuronowy z Raciborza do jeszcze lepszego wyglądu skóry. Najczęściej kwas hialuronowy stosuje się właśnie z zabiegami igłowymi, gdzie jego skuteczność jest największa i sprawia, że skóra staje idealnie nawilżona oraz wpływa w dużym stopniu na jej szybką regenerację. Sam kwas hialuronowy znajduje się w wielu kosmetykach dostępnych w aptekach, a jeszcze większym zaskoczeniem może okazać się fakt, że znajduje się on naturalnie w ciele każdego człowieka, występując w takich miejscach jak ciało szkliste oka czy tkanka łączna. Kwas hialuronowy idealnie nadaje się do stosowania w celu przyspieszenia gojenia się ran oraz redukcji blizn na skórze.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
bramy garazowe Previous post Jak działa automatyka do bram garażowych i wjazdowych?
smar teflonowy Next post Jakie właściwości mają smary teflonowe?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz