Sztuka planowania podróży biznesowych

Podróże służbowe
0 0
Read Time:1 Minute, 36 Second

Podróże biznesowe rządzą się swoimi zasadami. Podstawową jest – elastyczność. Dlaczego? Czasami wiemy o wyjeździe z dużym wyprzedzeniem, a czasami podejmujemy decyzję z dnia na dzień. Jeden element jest stały – komfort pobytu, nawet jeżeli trwa tylko dobę. Jak zaplanować wyjazd służbowy, aby odbył się bez niespodzianek?

Postaw na lokalizację

Każda delegacja jest zaplanowana w szczegółach. Często w czasie jednodniowej podróży,  plan ustalony jest jak na tygodniowy plan z biurze. Nic dziwnego, chcemy maksymalnie wykorzystać możliwości spotkania się z partnerami biznesowymi. Dlatego, wybierając hotel, warto zwrócić uwagę na te położone w centrum miasta. To pozwoli oszczędzić czas, ponieważ wszystkie kluczowe miejsca są w bliskiej odległości.

Śpij jak król

Nie ma nic przyjemniejszego niż wyspać się po długim dniu, pełnym spotkań. Nie każdy jednak dobrze śpi poza domem, dlatego szczególnie w podróży służbowej, warto zadbać o to, aby hotel, w którym się zatrzymamy, miał nie tyko wygodne łóżko, ale również wysokiej jakości wyposażenie pokoju, jak np. wysoko gatunkową pościel z egipskiej bawełny. Takie detale sprawiają, że w pokoju hotelowym zrelaksujesz się, nawet po najtrudniejszych negocjacjach biznesowych.

Stała cena za pokój? To możliwe!

Zdarzyło Ci się opłacić pokój hotelowy z wyprzedzeniem, a kilka dni później zobaczyć ten sam pokój za połowę ceny? Frustrujące? Bardzo! Nie ma znaczenia, czy prowadzisz swój biznes, czy pracujesz w korporacji – wszyscy pilnują kosztów. Dlatego również w wyborze hotelu, warto szukać wiarygodnego partnera.

Sieć hoteli Motel One to marka budżetowych hoteli biznesowych. Jednym z najważniejszych elementów naszego modelu biznesowego jest transparentna polityka cenowa. Oznacza to, że bez względu na porę roku, dzień tygodnia, czy wydarzenia, cena pokoju pozostaje niezmienna i jest na konkurencyjnym poziomie 259zł na noc. Dzięki temu, nasi goście wiedząc, czego się spodziewać, mogą precyzyjnie planować budżet – mówi Bartosz Dobrowolski, dyrektor hotelu Motel One Warsaw-Chopin. Jeżeli do atrakcyjnego kosztu dodamy wyposażenie pokoi wysokiej jakości, doskonały design i lokalizację w centrum miasta, to zyskamy idealną propozycję na krótki pobyt. – mówi Bartosz Dobrowolski, dyrektor hotelu Motel One Warszawa-Chopin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa Previous post Jak zachować młode spojrzenie i opóźnić powstawanie zmarszczek? 
Wnętrze z morskimi akcentami Next post Duet Patternity projektuje dla Cosentino

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz