Właściwy wybór wydajnego laktatora elektrycznego

Właściwy wybór wydajnego laktatora elektrycznego
0 0
Read Time:1 Minute, 51 Second

Spodziewająca się pierwszego dziecka mama jest w pełni przygotowana na moment, kiedy po raz pierwszy ujrzy swoje maleństwo. Zgodne z radami, o których przeczytała lub o których dowiedziała się od lekarza, dokładnie przygotowała się na ten moment, dlatego przygotowała torbę z najpotrzebniejszymi rzeczami do szpitala.

Dla wielu mam moment porodu jest najbardziej wyczekiwanym momentem, odkąd dowiedziały się o ciąży, rzadko zdarza się, że wybiegają myślami poza ten okres. Dlatego zdarza się, że niektóre mamy nie są właściwie zapoznane lub uświadomione o procesie karmienia dziecka i to już po jego narodzinach.

Urodzone dziecko przeważnie zawsze przekazywane jest od razu na ręce matki, a po pierwszym przywitaniu przystawiane jest do jej piersi. Jest to naprawdę cudowny czas dla matki oraz dziecka, są to niezapomniane chwile, ale też niezmiernie ważne dla maleństwa, którego pokarmem powinno być właśnie to co mama może dać mu najlepszego – swoje mleko. Choć problemy z karmieniem pojawiają się na początku dosyć często, zazwyczaj wynika to ze złego przystawiania dziecka. Wielkość piersi czy zapadnięte brodawki nie są problemem. Jednak w pierwszych dniach pojawia się także podrażnienie brodawek i mała ilość mleka, nawet po kilku dniach przystawiania dziecka do piersi.

W takich problemach z pomocą może przyjść odpowiedni i wydajny elektryczny laktator podwójny jak Medela Freestyle. Jest to łatwy w obsłudze laktator, który zapewnia mamie dyskretne odciąganie pokarmu. Laktator ten wyposażony jest w dwie butelki z dwoma wygodnymi lejkami wraz z cyfrowym panelem sterującym. Laktator ten przeznaczony jest do pełnego, systematycznego odciągania pokarmu, jest idealny jest dla zapracowanej mamy. Laktator w łatwy sposób odciąga pokarm jednocześnie z dwóch piersi, dlatego pokarm odciągany jest równomiernie i to w krótkim czasie. Medela Freestyle to przenośny laktator wyposażony w mały akumulator, działa także na baterie. Laktator Freestyle idealnie sprawdza się przy jednym jak i dwóch dzieciach (bliźniakach).

Mama, która nie ma kłopotów z produkcją mleka, jednak chciałaby odciągać go więcej, może spróbować używać elektryczny laktator Medela Swing na jedną pierś. Jest to niewielkich rozmiarów laktator i najlżejszy ze wszystkich innych, zasilany na baterie i z akumulatorem, bez trudu znajdzie swoje miejsce w damskiej torebce. Jak wszystkie laktatory Medela swe działanie opiera na technice odwzorowującej naturalny sposób ssania niemowlęcia, przez co pokarm matki jest skutecznie odciągany i produkowany. Jest to laktator cichy i praktyczny.

About Post Author

redakcja

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Suszarka do stylizacji Previous post Push up by Remington
System ogrzewania Next post 3 najważniejsze zalety dobrego systemu ogrzewania

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz