Zamów markowy sprzęt gastronomiczny w hurtowni online

Markowy sprzet gastronomiczny hurtownia internetowa
0 0
Read Time:1 Minute, 49 Second

Niezbędny sprzęt do prowadzenia działalności gastronomicznej można kupić dzisiaj bez wychodzenia z domu. Co oferują hurtownie gastronomiczne działające w internecie?

Wyposażenie lokalu gastronomicznego przez internet

Każdy lokal gastronomiczny potrzebuje profesjonalnego wyposażenia, dzięki któremu można realizować niezbędne czynności – przygotowanie produktów, ich obróbkę, przechowywanie. Teraz wszystko, co niezbędne w lokalu, może dostarczyć hurtownia online.

W internecie można kupić między innymi sprzęt gastronomiczny stosowany do przyrządzania posiłków – różnego rodzaju kuchenki, taborety gastronomiczne, piece, frytkownice, naleśnikarki, gofrownice, bemary, grille, a to tylko parę typów urządzeń. Także dostępne są sprzęty do obróbki mechanicznej, między innymi krojenia i obierania, oraz sprzęty do przechowywania produktów spożywczych. Ponadto hurtownie dostarczają meble gastronomicznie niezbędne do wyposażenia firmy oraz akcesoria gastronomiczne.

W sprzedaży produktów dla gastronomii specjalizuje się także hurtownia hybryda-gastro.pl, która prezentuje swoim klientom szeroką gamę produktów w przystępnych cenach.

Hurtownia gastronomiczna hybryda-gastro.pl

Działająca online hurtownia hybryda-gastro.pl specjalizuje się w sprzedaży markowych artykułów gastronomicznych od sprawdzonych producentów. Swoim klientom oferuje także dodatkowe usługi, w tym profesjonalne projektowanie kuchni, montaż i serwis urządzeń.

Rozbudowany asortyment w hurtowni hybryda-gastro.pl w połączeniu z atrakcyjnymi cenami oraz dodatkowymi usługami powodują, że można zamówić w niej wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia działalności w branży gastronomicznej.

Wśród produktów znajdujących się w ofercie hurtowni hybryda-gastro.pl warto wskazać na:

  • Kotły warzelne gastronomiczne – jeden z podstawowych sprzętów używanych w gastronomii, który przeznaczony jest do przygotowywania potraw różnych typów. Kocioł gotuje znajdujące się wewnątrz niego składniki, a także pozwala na podtrzymanie ich w optymalnej temperaturze. Wybrane modele mają funkcję zdrowego gotowania na parze. Dostępne są różne pojemności kotłów.
  • Taborety elektryczne gastronomiczne – wielofunkcyjne urządzenia, które pozwalają na łatwe przygotowywanie potraw w garnkach i na patelniach. Taboret elektryczny wyposażony w płytę grzejną pozwala na podgrzewanie umieszczonych na nich naczyń i przyrządzanie różnych dań.
  • Kuchenki indukcyjne gastronomiczne – w gastronomii coraz częściej stosowane są także kuchenki wykorzystujące indukcję. Hurtownia internetowa hybryda-gastro.pl oferuje swoim klientom pełną gamę kuchenek gastronomicznych tego typu.
  • Frytownice gastronomiczne – na uwagę zasługuje również szeroka gama frytkownic, które przeznaczone są do smażenia potraw na głębokim tłuszczu.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Luksusowe samochody slubne - ile kosztuje wynajem Previous post Luksusowym autem do ślubu: popularne samochody i ceny ich wynajmu
Rodzaje opakowan foliowych Next post Opakowania foliowe w różnych wariantach. Co oferują producenci?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz