Dyskretne woreczki nikotynowe – alternatywa dla papierosów

woreczki nikotynowe
0 0
Read Time:1 Minute, 42 Second

Osoby uzależnione od nikotyny mogą dostarczać ją do swojego ciała na wiele sposobów – nie tylko z użyciem papierosów albo e-papierosów. Ciekawa alternatywa to obecnie woreczki nikotynowe, które oferowane są w różnych mocach i smakach.

Czym jest woreczek nikotynowy?

Woreczki nikotynowe, po angielsku określane jako nicotine pouches, to rodzaj wyrobów nikotynowych w formie małych woreczków wypełnionych substancjami aktywnymi. Wśród nich znajduje się nikotyna w określonej dawce i dodatkowe związki pomocnicze, w tym substancje smakowe i zapachowe.

Stosowanie woreczków nikotynowych polega na umieszczaniu ich w jamie ustnej, przy dziąśle, za wargą. Woreczek zaczyna wtedy uwalniać substancje, które przedostają się do krwiobiegu. W efekcie można uzyskać rezultat podobny do palenia papierosów czy waporyzacji.

Jakie zalety mają woreczki nikotynowe?

Obecnie woreczki nikotynowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony osób szukających alternatywy dla innych sposobów dostarczania nikotyny. Wśród najważniejszych zalet woreczków nikotynowych znajdują się:

  • Dyskrecja – woreczki są małe i można stosować je w praktycznie każdym miejscu, po umieszczeniu ich w jamie ustnej.
  • Wygoda – stosowanie woreczków jest bardzo łatwe i komfortowe, ponieważ po włożeniu woreczka do ust nikotyna wydziela się sama.
  • Brak dymu – woreczki nikotynowe nie powodują powstawania dymu.
  • Smak i zapach – woreczki mogą mieć różne warianty smakowe i zapachowe, na przykład owoców czy mięty.
  • Szybkie działanie – od razu po włożeniu woreczka do ust rozpoczyna się wydzielanie nikotyny, dlatego efekt zauważalny jest szybko.
  • Higiena – woreczki nie powodują zabarwienia zębów.
  • Ochrona dla układu oddechowego – podczas stosowania woreczków nikotyna dostarczana jest z pominięciem układu oddechowego.
  • Kompaktowe opakowanie – woreczki są sprzedawane w małych, poręcznych opakowaniach, w których można umieszczać także zużyte produkty.

Gdzie można kupić woreczki nikotynowe?

Ze względu na coraz większą popularność woreczki nikotynowe dostępne są w sprzedaży w wielu punktach. Można zakupić je między innymi w większych trafikach i w sklepach prowadzących sprzedaż wyrobów jak e-papierosy. Także są one dostępne w sklepach internetowych, gdzie wybór jest znacznie szerszy.

Koszt zakupu opakowania zawierającego 20 sztuk woreczków nikotynowych to około 18-25 złotych w zależności od wybranego producenta, mocy czy smaku produktu.

Warto pamiętać o tym, że woreczki nikotynowe powinny być stosowane jedynie przez osoby od 18. roku życia.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
uprawnienia windykatora Previous post Czy windykator ma takie same uprawnienia jak komornik?
wynajem aut Next post Wynajem samochodu w Gdańsku. Gdzie warto? Ile kosztuje?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz