Elegancki zegarek dla mężczyzny

Męski zegarek
0 0
Read Time:1 Minute, 38 Second

Elegancki zegarek dla mężczyzny stanowi niewątpliwie ważny aspekt jego stylizacji. Spora grupa panów ma jednak problem z doborem odpowiedniego zegarka. Czasami nosimy sportowe zegarki do całkiem formalnych stylizacji, co jest kategorycznym błędem. Jeśli chcemy odpowiednio dobrać zegarek, aby pasował do całości naszego ubioru, to powinniśmy się kierować pewnymi podstawowymi zasadami. A więc jak dobrać odpowiedni zegarek?

Elegancki zegarek dla mężczyzny – jaki wybrać?

W pierwszej kolejności zastanówmy się, jak dobrać zegarek do naszego ubioru. Jeśli jesteśmy ubrani w elegancki garnitur, to wybór odpowiedniego zegarkach powinniśmy ograniczyć do modeli bardzo minimalistycznych, które pozbawione są w wielu dodatków. Mamy tu na myśli różnego rodzaju wymyślne ozdoby, ale także dodatkowe subtarcze . Do garnituru najlepiej wybrać zegarek o bardzo prostym wzornictwie, który jest wyposażony w skórzany pasek. Najlepiej jeśli jego tarcza jest gładka, natomiast indeksy mają bardzo prostą stylistykę. Oczywiście taki zegarek powinien być również stosunkowo płaski, aby bez problemu mieścił się pod mankietem koszuli.

Natomiast jeśli jesteśmy ubrani nieco mniej formalnie, to możemy sobie wówczas pozwolić na zegarki z wieloma dodatkowymi funkcjami, które również wyposażone są w wiele ciekawych ozdób. Wówczas sprawdzą się modele zegarków, które wyposażone są subtarcze, datowniki, czy też świecące wskazówki, a także indeksy utrzymane w bardzo wyszukanej stylistyce. Bardzo ciekawym wyborem są przede wszystkim zegarki sportowe, które możemy założyć na wiele różnorodnych okazji.

Pasek czy bransoleta

Bardzo ważny jest również wybór odpowiedniego zapięcia do naszego zegarka. Mamy w tym wypadku do wyboru zegarki na skórzanym pasku, a także zegarki na bransolecie. Który rodzaj zegarka jest najbardziej właściwy do konkretnej sytuacji? Wszystko zależy od naszego ubioru, a także charakteru uroczystości, czy też spotkania, na jakie się udajemy. W przypadku ubioru formalnego najbardziej odpowiednim rozwiązaniem jest pasek wykonany z naturalnej skóry. Natomiast na uroczystości, czy też spotkania o znacznie mniej formalnym charakterze, warto założyć zegarek na bransolecie. Trzeba również pamiętać, że paski w zegarkach możemy wymieniać. Co powoduje, że możemy do jednego zegarka stosować zamiennie kilka pasków utrzymanych różnorodnej kolorystyce. W przypadku zegarków z bransoletą nie mamy takiego pola manewru.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Planowanie metodą odwrotnego harmonogramu Previous post Odwrotny harmonogram – na czym polega?
Buty do garnituru Next post Jak dopasować buty do garnituru?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz