Jak żyje się w Radomiu?

0 0
Read Time:2 Minute, 8 Second

Radom jest miastem położonym w centralno-wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy i administracyjny, przyciągając potencjalnych inwestorów. Pod względem liczby ludności jest to drugie miasto Mazowsza. Warto podkreślić, że cieszy się ono coraz większym zainteresowaniem ze strony polskich i zagranicznych przedsiębiorców, którzy upatrują tu duży potencjał do lokowania swojego kapitału.

Oferta deweloperów w Radomiu

Miasto od lat staje się ważnym ośrodkiem w województwie mazowieckim. Coraz więcej jest tutaj inwestycji, które wpływają na postrzeganie miasta w pozytywnym świetle. Do Radomia coraz częściej przyjeżdżają osoby poszukujące zatrudnienia, a odpowiedzią na ich oczekiwania jest kwitnący rynek nieruchomości. Od dawna mieszkania deweloperskie w Radomiu spotykają się z dużym zainteresowaniem, stąd bogata oferta nieruchomości.

Co jest najczęściej przedmiotem zakupu? Deweloperzy oferują nabywcom domy jednorodzinne i w zabudowie szeregowej, które zlokalizowane są w okolicy terenów zielonych. Ich niezaprzeczalną zaletą jest dobry dojazd do centrum miasta. Z kolei mieszkania deweloperskie w Radomiu powstają w ścisłym centrum lub jego okolicach, gwarantując wszelkie dobra i rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową na wyciągnięcie ręki.

Czy warto kupić mieszkanie w Radomiu?

Pomimo zauważalnego wzrostu cen rok do roku, mieszkania deweloperskie w Radomiu wyróżniają się atrakcyjną ceną. Lokale są tu o wiele tańsze w porównaniu do obiektów oferowanych na przykład w Warszawie. Za metr kwadratowy 2-pokojowej nieruchomości można znaleźć oferty nawet 3 razy tańsze niż w stolicy! To główny powód, dla którego nieruchomości w Radomiu cieszą się sporym zainteresowaniem.

Zakup czy wynajem?

Rdzenni mieszkańcy o wiele chętniej kupują mieszkania deweloperskie w Radomiu niż wynajmują. Do najpopularniejszych należą 2- i 3-pokojowe nieruchomości, zlokalizowane w centrum lub na obrzeżach miasta, w spokojnej i cichej okolicy. Nowe inwestycje mają wiele udogodnień. Nabywcy mogą liczyć na podziemny parking, prywatną strefę rekreacyjną, a coraz częściej także ogródek lub taras przynależny do mieszkania.

Ciekawa lokalizacja Radomia sprawia, że jest on dobrą bazą wypadową do celów turystycznych. Niedaleko znajduje się Kozienicki Park Krajobrazowy oraz Sieradowicki Park Krajobrazowy. Kilkadziesiąt minut drogi dzieli miasto od Warszawy, Częstochowy, Łodzi czy Lublina. Nabywcy chętnie kupują mieszkania deweloperskie w Radomiu w celu ich wynajmu w trybie krótkoterminowym.

Codzienne życie w Radomiu

W mieście znajduje się aż 10 uczelni wyższych i 2 kolegia nauczycielskie. Poza tym funkcjonują aż 52 szkoły podstawowe i kilkanaście szkół ponadpodstawowych.

W Radomiu znajdują się także liczne obiekty sportowe, oferując ciekawą ofertę rekreacyjną. Są to m.in. 2 aqua parki, stadiony lekkoatletyczne, 3 kluby tenisowe, siłownie, place zabaw i kluby fitness. W mieście można także spróbować swoich sił w bowlingu czy kajakarstwie. Nie brakuje też rozbudowanej oferty kulturowej, w skład której wchodzą muzea, domy kultury, multipleksy, teatry oraz biblioteki.

Partnerem materiału jest Tabela Ofert.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
czyste powietrze Previous post Na czym polega funkcja jonizacji w oczyszczaczach powietrza?
Next post Dlaczego warto jeździć w okularach rowerowych?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz