Nowoczesne rozwiązanie dla dużych potrzeb, czyli pralka typu slim

pralka slim
0 0
Read Time:2 Minute, 30 Second

Pralka to urządzenie, bez którego codzienne funkcjonowanie byłoby niemożliwe, a co najmniej mocno utrudnione. Najlepiej wie o tym wieloosobowa rodzina – czym więcej osób, tym więcej rzeczy do prania. Wydawać się może, że najlepszym rozwiązaniem jest duża i pojemna pralka, o dużym załadunku i odpowiednio dobranymi programami. Jednakże nie każdy może pozwolić sobie na pralkę o standardowych, dużych wymiarach – ograniczeniem może być brak miejsca i ciasne pomieszczenia. Na szczęście na ratunek przychodzą pralki typu slim.

Różnice pomiędzy pralką standardową, a slim

Oba rodzaje pralek to modele z załadunkiem od przodu. Wąskie pralki z drzwiami otwieranymi od góry to zupełnie inny rodzaj pralki, więc nie można mylić tych dwóch pojęć. Zatem czym charakteryzuje się pralka typu slim? Standardowe pralki to najczęściej urządzenia o szerokości i głębokości ok. 60 cm. Pralki slim posiadają taką samą szerokość, natomiast ich „odchudzenie” ma miejsce w głębokości. Płytsze pralki slim posiadają 40-45 cm głębokości, co znacznie ogranicza zajmowaną przestrzeń. Bardzo często w tych wymiarach mieszczą się wszystkie wystające części pralki, takie jak drzwi czy zawory. W małej łazience dodatkowe 20 cm robi sporą różnicę, więc warto rozważyć takie rozwiązanie podczas aranżacji łazienki. Rodzina wieloosobowa nie musi martwić się o pojemność pralki typu slim. Jej ładowność nie odbiega zbyt wiele od standardowych rozmiarów pralki. Niektóre modele mogą pomieścić nawet do 8 kg prania. Wykorzystanie dostępnego miejsca w tego typu pralkach jest bardzo dobre – ich szczególną cechą jest duży bęben, który zajmuje przeważającą część powierzchni pralki.

Niezwykłe urządzenie z wieloma funkcjami

Pralka typu slim to sprzęt, który spokojnie może zastąpić standardową pralkę. Pod kątem posiadanych funkcji i udogodnień wcale nie odbiega od renomowanych modeli. Mnogość różnorodnych programów sprawia, że każdy znajdzie ten spełniający jego potrzeby. Podstawowe pranie syntetyczne, bawełniane, wełna, pranie ręczne, antyalergiczne, ubrania outdoor, a nawet pranie parowe. Znajdą się także ustawienia dla fanów ekologii, dla których z pewnością przyda się tryb ECO. Poznaj małe urządzenie z dużymi możliwościami do łazienki, dzięki któremu pranie nie będzie już dla Ciebie przykrym obowiązkiem. Pralka slim może posiadać również technologie SensiCare czy SoftPlus, które optymalizują czas cyklu i rozłożenie prania w bębnie. Wybierz model, który odpowie Twoim oczekiwaniom!

Jak wkomponować pralkę slim w mieszkaniu, czyli zalety małego rozmiaru

Najczęściej pralka znajduje swoje miejsce w łazience. Mniejsze rozmiary pozwalają na umieszczenie jej nawet w małych pomieszczeniach. Zaletą pralek slim jest fakt, że doskonale sprawdzają się w zabudowie. Można obudować je od góry blatem łazienkowym czy nawet całkowicie zamknąć w szafce z otwieranym frontem. Dzięki temu szerokość szafek i blatu będzie optymalna, a cała łazienka zyska spójny i estetyczny wygląd. Jeśli jednak w łazience nie ma na nią miejsca, można pomyśleć także o kuchni. Wkomponowanie jej w meble kuchenne jest tak samo proste, jak w te łazienkowe. Wystarczy zadbać o odpływ i podłączenie wodne. Jej rozmiary doskonale wpisują się w wymiary mebli kuchennych, zatem z powodzeniem może zostać zamontowana w zabudowie kuchennej. Nowoczesne modele są nie tylko energooszczędne, ale również są konstruowane w taki sposób, aby obniżać poziom emitowanego hałasu. Zatem odpowiednio dobrany model nie powinien przeszkadzać podczas codziennego korzystania z kuchni.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
meskie spodnie Previous post Czarne męskie spodnie – jak stylizować?
Next post Ratunku! Mój szczeniak gryzie!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz