Regały metalowe – dlaczego warto na nie postawić w magazynie?

regal magazynowy
0 0
Read Time:1 Minute, 26 Second

W dużych magazynach liczy się naprawdę wiele rzeczy. Mowa tu przede wszystkim o tym jak efektywnie została wykorzystana przestrzeń, czy też o jej odpowiednim rozplanowaniu tak, by jak najbardziej płynny był obieg wszystkich towarów przechowywanych, wpływających do magazynu i opuszczających go. Dlaczego przygotowując swój magazyn warto postawić na regały metalowe?

Gdzie kupić regały metalowe przeznaczone do magazynu?

Na szczęście odpowiedź na to pytanie jest niesamowicie prosta. Miejsc, w których kupimy regały metalowe jest naprawdę wiele, lecz zawsze najlepszym będą sklepy prowadzone przez firmy, które specjalizują się w oferowaniu różnych regałów, wózków i innych mebli oraz maszyn i sprzętów używanych w magazynach oraz innych gałęziach przemysłu.

Świetnym przykładem takiego sklepu jest firma Taurus, która specjalizuje się w oferowaniu wyposażenia dla biur, warsztatów, sklepów oraz magazynów. Oferuje ona na przykład regały magazynowe na wymiar, dzięki czemu można świetnie wyposażyć nawet magazyny, które posiadają niestandardowe wymiary, czy też chcemy urządzić je dość nietypowo.

Dlaczego regały metalowe dobrze sprawdzą się w magazynie?

Istnieje wiele powodów, które sprawiają, że regały metalowe dobrze sprawdzą się w magazynie. Przede wszystkim są one niezwykle proste w montażu, gdyż zazwyczaj wymagają jedynie skręcenia kilku elementów i przymocowania półek, które mogą być metalowe lub paździerzowe. Prosty montaż znacząco usprawnia wyposażanie magazynu, dzięki czemu ten szybciej będzie mógł zacząć działać z pełną efektywnością pracy.

Powodów, które sprawiają, że warto postawić na regały metalowe w magazynie jest jednak znacznie więcej. Mają one naprawdę świetne parametry, gdyż nośność samych półek to co najmniej 70 kg, a może sięgać nawet i 180 kg. Nośność całych regałów potrafi być kilkukrotnie wyższa, dzięki czemu świetnie nadaje się on do magazynowania nawet i nieco cięższych przedmiotów. Ponadto regał metalowy może mieć regulowaną wysokość oraz rozstaw półek, dzięki czemu dopasujemy go do swoich specyficznych potrzeb.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
dach plaski Previous post Dach płaski – czym się charakteryzuje?
sypialnia Next post Prześcieradło bawełniane 80×160 – na jaki materiał postawić?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz