Wakacje 2021 – benefity i największy wybór kierunków w przedsprzedaży

wakacje 2021
0 0
Read Time:2 Minute, 6 Second

Podróżowanie w ostatnich miesiącach stało się nieco bardziej utrudnione, co wcale nie oznacza, że światowy ruch turystyczny stanął w miejscu. Wręcz przeciwnie – wiele osób spragnionych chwili oddechu od codziennych problemów decyduje się na zakup wycieczek zagranicznych, które w trosce o podróżnych odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym. Choć w Polsce zima w pełni, to już teraz warto pomyśleć o wykupieniu wakacji w ramach przedsprzedaży, co niesie ze sobą moc korzyści. O jakich korzyściach mowa?

Wakacje first minute – niskie ceny wycieczek

Ogromnym zainteresowaniem wśród polskich turystów cieszą się wakacje last minute, czyli oferty trafiające do sprzedaży najczęściej na kilka tygodni przed terminem wyjazdu na urlop. Oferty last minute swoją popularność w dużej mierze zawdzięczają atrakcyjnymi rabatami, które nierzadko sięgają nawet 50% w stosunku do ceny pierwotnej. Na promocje podobnego kalibru możemy jednak liczyć decydując się na zakup wycieczki first minute. Wakacyjne oferty pochodzące z przedsprzedaży często kuszą niezwykle atrakcyjnymi cenami, które w porównaniu do kosztów, z jakimi należy liczyć się w przypadku ofert standardowych, są niższe o 40%, a często o nawet 50%.

Czytaj również: https://thanks.com.pl/zanzibar-ocean-piekne-plaze-i-swietne-hotele/

Wakacje 2021 w przedsprzedaży – ogromny wybór kierunków

Każdy klient zgłaszający się do biura podróży lubi mieć nieograniczone możliwości wyboru, dlatego warto zainteresować się ofertą wakacji 2021 w ramach przedsprzedaży. Rezerwacja wycieczek first minute najczęściej jest jednoznaczna z szeroką dostępnością różnorodnych kierunków wakacyjnych, nie tylko w obrębie Europy, ale i całego świata. Warto też pamiętać, że osoby decydujące się na wykupienie wakacji w przedsprzedaży często mają do dyspozycji nie tylko więcej atrakcyjnych destynacji, ale również najnowocześniejszych hoteli usytuowanych w malowniczych miejscach, w których wolne miejsca znikają jak świeże bułeczki. Jest to niezwykle istotne w przypadku podróżnych, którzy planują wyjazd grupowy lub rodzinny, gdzie wybór odpowiedniej bazy hotelowej nie powinien być przypadkowy.

Wycieczki first minute – szereg promocji i gratisów

Zakup wakacji z dużym wyprzedzeniem to ogromna szansa nie tylko na dużo bardziej atrakcyjne ceny i duży wybór kierunków. Organizatorzy wyjazdów first minute dbają również o to, aby podróżni mogli cieszyć się z dodatkowych udogodnień i rabatów, które tylko w nielicznych przypadkach towarzyszą standardowym ofertom katalogowym. Skorzystanie z oferty przedsprzedażowej w renomowanych biurach podróży, takich jak https://www.traveligo.pl/ często jest jednoznaczne z otrzymaniem szeregu atrakcyjnych benefitów. Można do nich zaliczyć m.in. możliwość bezpłatnej zmiany do 25 dni przed wylotem, bezpłatne hotele dla dzieci, opłata parkingowa za symboliczną kwotę, gwarancja niezmiennej ceny czy wreszcie ubezpieczenie od COVID-19 wliczone w cenę wakacji, które w obecnych czasach jest niezbędne do bezpiecznego i komfortowego podróżowania po całym świecie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
meskie bluzy Previous post Męskie bluzy z kapturem z postaciami z popularnych filmów i seriali – oto nasze propozycje
dodatki kaletnicze Next post Dobry dostawca dodatków kaletniczych. Jak go sprawnie wybrać?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz