Z jakich zabiegów klinik urody jesteśmy najbardziej zadowoleni?

Najlepsze zabiegi w klinice
0 0
Read Time:2 Minute, 18 Second

Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Współcześnie oferuje coraz ciekawsze oraz skuteczniejsze zabiegi ujędrniające i pielęgnujące ciało. Jakie konkretnie kuracje są najchętniej wybierane w klinikach urody? Które z nich dają nam największą satysfakcję i dlaczego?

Depilacja SHR

Owłosienie jest dla wielu kobiet zmorą, która spędza im sen z powiek. Nowoczesnym zabiegiem, pozwalającym trwale pozbyć się włosów na ciele, jest depilacja SHR, która redukuje owłosienie sprawnie, komfortowo i skutecznie. Technologia Super Hair Removal (SHR) jest innowacyjnym rozwiązaniem, które korzysta z fotodepilacji. Zabieg odbywa się za pomocą impulsów, które podgrzewają skórę i usuwają owłosienie. To bardzo dobra opcja dla każdego, kto cierpi na podrażnienia po tradycyjnej depilacji. Dzięki temu bez problemu pozbędziemy się włosów:

  • na twarzy,
  • pod pachami,
  • na nogach,
  • na ramionach,
  • w okolicach bikini.

Kriolipoliza

Kolejnym zabiegiem, z którego jesteśmy niezwykle zadowoleni, jest kriolipoliza. Efekty tej metody bazują na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu doprowadzenia do ich rozpadu. Kuracja prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej, jednocześnie nie niszcząc mięśni, nerwów i skóry. Okazuje się, że w celu skorzystania z zabiegu nie musimy czynić żadnych przygotowań. Kriolipoliza polega na użyciu specjalnego aplikatora, który pobiera ciepło z komórek, co prowadzi do ich chłodzenia. W tkance podskórnej naszego ciała znajdują się komórki tłuszczowe, odznaczające się wrażliwością na działanie niskiej temperatury. Ponadto, sąsiadują z nimi nerwy obwodowe, naczynia krwionośne, melanocyty, czy też komórki z niską zawartością tłuszczu, które są mniej wrażliwe na chłód. Taka różnica temperatur sprawia, że dochodzi do usuwania komórek tłuszczowych bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Po zabiegu zauważymy stopniową redukcję tkanki tłuszczowej, która ulega eliminowaniu oraz wydalaniu z organizmu. To doskonały sposób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, co z pewnością zadowoli nie tylko kobiety, lecz także mężczyzn – czytaj więcej o tego typu rozwiązaniach.

Zabieg mikrodermabrazji

Gabinety medycyny estetycznej to miejsca, gdzie z pewnością znajdziemy szereg zabiegów odmładzających, dających znakomite efekty. Sporą popularnością w salonach urody cieszy się również zabieg mikrodermabrazji, początkowo opierający się na precyzyjnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry na twarzy. Następnie kosmetolog stosuje głowicę z diamentami lub korundem, którą przykłada do każdego fragmentu na skóry w obszarze zabiegowym. Głowica aparatu działa w taki sposób, że lekko zasysa skórę i dokładnie ją oczyszcza. Po przeprowadzonym zabiegu należy nawilżyć twarz oraz szczególnie dbać o skórę. Warto także zrezygnować na pewien czas z wizyt na basenie. Skóra po zabiegu potrzebuje przerwy na regenerację, dlatego niewskazane jest wystawianie jej na słońce czy działanie niskich temperatur.

Z zabiegu mikrodermabrazji mogą skorzystać nawet kobiety w ciąży – dowiedz się więcej o podobnych kuracjach z artykułu: Dbanie o urodę w okresie ciąży – jak to robić mądrze? 

Zalety mikrodermabrazji są następujące:

  • rozjaśnienie przebarwień na twarzy,
  • zmniejszenie rozstępów i blizn,
  • zregenerowanie skóry,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • spowolnienie procesów starzeniowych skóry.

Podsumowując, najpopularniejszymi i dającymi ogromne zadowolenie zabiegami medycyny estetycznej są z pewnością zabiegi mikrodermabrazji, depilacji SHR, czy też kriolipolizy.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Jaki powinien być plac zabaw Previous post Bezpieczny plac zabaw, jaki powinien być?
Awaria na autostradzie Next post Awaria na autostradzie – jak się zachować, o czym pamiętać?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Z jakich zabiegów klinik urody jesteśmy najbardziej zadowoleni?

Dodaj komentarz