Styl eko we wnętrzach – najmodniejszy trend wnętrzarski 2022

aranzacja wnetrz
0 0
Read Time:1 Minute, 55 Second

Styl eko we wnętrzach ma się bardzo dobrze i niewiele wskazuje na to, żeby miało się to zmienić w ciągu najbliższych miesięcy. Można z powodzeniem powiedzieć, że trend ten zadomowił się na tyle, że przez długi czas nie da osobie zapomnieć. Modne wnętrza 2022 to takie w których dominuje zamiłowanie do wszystkiego, co jest naturalne, co można z powodzeniem określić jako mocno osadzone w tym, co jest piękne, minimalistyczne i funkcjonalne. Jak więc aranżować wnętrza z nim w roli głównej?

​Styl eko – wnętrzarskie trendy 2022

Styl eko bardzo mocno zadomowił się we wnętrzach i widać to mocno już od wielu sezonów. Nic jednak nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić, a wręcz przeciwnie – na pewno jego popularność będzie stale rosła. Takie działanie to jest stawianie na wszystko, co naturalne, a przecież ekologiczne podejście do życia jest widoczne niemalże w każdym jego aspekcie. Styl eko zadomowił się do tego stopnia, że stał się po prostu modny – no i to widać bardzo dokładnie.

​Styl eko – czym się charakteryzuje?

Styl eko we wnętrzu to przede wszystkim dominacja barw natury. Barwy ziemi to przede wszystkim biele, beże i różnego rodzaju odcienie szarości. Nie bójmy się także wprowadzać do pomieszczeń czerni, jednak w wyważonych proporcjach – nie może być ona dominująca. Pamiętajmy także o tym, że każda dekoracja powinna być ze sobą spójna. Brązy i złoto – te kolory są bardzo mocno także pożądane we wnętrzach w stylu eko.

​Styl eko kocha wszystko, co naturalne

Drewno to bezapelacyjny dominat w stylu eko. Takie podejście skłania nas do tworzenia wnętrz nie tylko uniwersalnych, ale i ponadczasowych. Drewno nigdy nie wyjdzie z mody – a zwłaszcza, kiedy wydobędziemy jego naturalne piękno. Stawiajmy na przepiękne usłojenia na frontach, na duże i mocne akcenty dzięki którym nasze zamiłowanie do natury stworzy przestrzeń sprzyjającą relaksowi i podejściu do tematu dekoracji wnętrz jakiego nie ma w innych stylach. Z czym łączyć styl eko?

Na pewno bardzo dobrze odnajdzie się w towarzystwie stylu skandynawskiego w którym dominuje minimalizm i równie naturalne podejście do aranżacji. Świetnie odnajdzie się także z japandi oraz boho. Takie łączenia tworzą spójność dekoracyjną, a o to właśnie chodzi jeśli aranżujemy pomieszczenie w stylu eko. Pamiętajmy jednak o tym, aby mimo wszystko zachować w nich także różnorodność odnośnie do naszego stylu i osobowości. Najważniejsze jest to, żebyśmy się dobrze czuli we własnym domu i mieszkaniu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Czym jest team building i jakie są jego zalety?
czyste powietrze Next post Na czym polega funkcja jonizacji w oczyszczaczach powietrza?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz